FAQ

rozwiewamy wątpliwości

Jesteśmy grupą ludzi z Białegostoku i okolic. Nasza siedziba mieści przy ulicy Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 2/410. Zlecenia wykonujemy w najróżniejszych lokalizacjach na terenie całej Polski i świata w zależności od wymagań projektu.

Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Od Twojego budżetu zależy ilość osób i sprzętu pracującego przy Twojej produkcji. W filmie nie ma limitu pieniędzy do wydania, wystarczy spojrzeć na budżety znanych spotów lub filmów w Internecie. Proste filmy na social media nie wymagające dużego nakładu pracy robimy od 1500 zł. Filmy reklamowe od 3000 zł. Filmy wizerunkowe od 5000 zł.

Najprościej wypełnić nasz formularz w zakładce kontakt. Niezbędne informacje do ustalenia przebiegu prac nad filmem, a także realizacji to:
– długość filmu,
– termin realizacji,
– lokalizacja,
– budżet, który Państwo posiadają,
– tematyka filmu.

Ilość ludzi znajdujących się podczas realizacji jest zależna od wielkości projektu. Możemy pracować w zespole dwuosobowym: operator oraz reżyser, ale także mamy możliwość powołania do pracy oświetleniowca, fotografa, drugiego operatora kamery, dźwiękowca, charakteryzatorki itd.

Cena jest zależna od projektu, ilości wylotów w ciągu sesji i stopnia ryzyka (centra miast, imprezy masowe). Oferujemy całościowe filmy z drona, zdjęcia z lotu ptaka, ale także dodatkowe ujęcia do filmu realizowanego na ziemi.

Podstawowe loty zaczynają się od 500 zł.

Oczywiście. Organizujemy casting i wyłaniamy osoby, które wkomponują się odpowiednio w klimat filmu. Zapewniamy niezbędne elementy, aby zrealizować pomysł
uwzględniony w scenariuszu.

Całościowy okres produkcji zajmuje zwykle od 2 do 4 tygodni (14-30 dni). Od czego może to zależeć? Rzecz jasna, że od specyfiki filmu. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze
produkcje były na jak najwyższym poziomie. Dbamy o Państwa satysfakcję pod względem jakości oraz terminów, ale praca z artystami, którzy tworzą wyjątkowe dzieło wymaga cierpliwości.

Pola eksploatacji to miejsca, w których finalnie ukaże się film – telewizja, YouTube, social media.

Z reguły stworzenie animacji 2D jest tańsze od animacji 3D, do której należy wymodelować trójwymiarowe obiekty. Ostateczna wycena jak zawsze zależy od finalnego efektu, jaki chcemy uzyskać. Im bardziej skomplikowana animacja, tym wyższa cena jej realizacji. Wycena opiera się głównie o czas trwania, wyceniamy od sekundy.

KONTAKT

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zadzwoń lub napisz przez formularz do biuro@blazesound.pl

JACEK DZIEMIDOWICZ

+48 509 943 790