zdjęcia
z drona

film z drona

UJĘCIA Z DRONA WZBOGACAJĄ I UATRAKCYJNIAJĄ FILM, WZNOSZĄC GO NA NAJWYŻSZY POZIOM.
ODKRYWAJĄ NOWE ATUTY OTOCZENIA, DZIĘKI CZEMU METODA TA STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ POPULARNA.

Zdjęcia z drona mogą stanowić także świetne uzupełnienie spotów reklamowych. Jest to forma prezentacji odpowiednia dla każdej potrzeby klienta.

W BLAZE VIDEO usługa obejmuje drona, który gwarantuje najwyższą jakość 4K i stabilność obrazu oraz operatora bezzałogowego statku powietrznego. Drony ze względu na swoje małe rozmiary są w stanie dotrzeć do wielu miejsc i uchwycić to, co niegdyś było widoczne tylko z samolotów i helikopterów.

ODDAJĄ CAŁKOWICIE REALISTYCZNY OBRAZ​

Dbamy o to, aby zdjęcia z lotu ptaka, czy filmy z powietrza były unikalne i oryginalne. Każdą produkcję traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy pełny montaż dodatkowo wzbogacony:

  • efektami specjalnymi,
  • podkładem muzycznym,
  • głosem lektora.

Kompleksowo uwiecznimy i zmontujemy materiał reklamowy oraz ważne chwile z życia, spełniając wszelkie wymagania pod względem jakości.

Jak robimy zdjęcia z drona ?

01 lokalizacja

Omawiamy cel i miejsce odbycia lotu. Sprawdzamy możliwości i warunki przyzwalające do uniesienia drona w wybranej lokalizacji.

02 research

Sprawdzamy prognozę pogody. Nie latamy, gdy występują porywiste wiatry lub pada deszcz. Kiedy nic nie stoi na przeszkodzie i warunki są odpowiednie – wzbijamy się w powietrze.

03 rejestracja

Przed lotem sprawdzamy listę kontrolną i stan techniczny naszego drona. W następnym kroku rejestrujemy lot w aplikacji Drone Radar, aby przelot był bezpieczny.

04 lot

Startujemy i wykonujemy lot.
Podziwiamy piękne widoki i nową, wyjątkową perspektywę.

KONTAKT

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zadzwoń lub napisz przez formularz do biuro@blazesound.pl

JACEK DZIEMIDOWICZ

+48 509 943 790