realizacja
video

zobacz showreel

Filmy video w najskuteczniejszy sposób przyciągają uwagę. Video reklamowe jest syntezą obrazu, dźwięku i treści, wpływa na wiele zmysłów, dzięki temu trafia do odbiorcy i nie pozostawia wątpliwości. Dlatego mówi się, że video marketing daje nieporównywalne możliwości przekazu. 

Video świadczy o profesjonalizmie, Pokażesz produkt, wszystkie ważne informacje,  wskażesz na zalety i urzeczywistnisz wszystko obrazem. 

Dodatkowym plusem jest to, że w krótkim czasie przekażesz sporo informacji, a w dzisiejszych czasach skupienie odbiorcy jest chwilowe, dlatego video rzeczywiście się sprawdza. Im mniej banalne tym lepiej.

Video zapada w pamięci, większość platform internetowych, social media stawia właśnie na video – przypadek? Nie sądzę. Film reklamowy jest wygodną formą do udostępniania i tak, jak wyżej wspomnieliśmy – im ciekawsze nagranie, tym większy zasięg, stwórz wizję, a rozniesie się viralem.

Jeżeli przedstawisz w filmie postaci, emocje, dialogi odbiorca z pewnością się z nimi utożsami, w końcu częściej przyciąga naszą uwagę człowiek, niż zwykły napis na koszulce. A najlepiej przyciągnie uwagę aktor, z napisem na koszulce wykonujący czynność, z którą każdy z nas miał do czynienia. Na koniec jeszcze delikatny uśmiech… i video marketing zrobił swoje.

Jak pracujemy nad realizacją wideo ?

01 SPOTKANIE

Odbywamy rozmowę z klientem, tak by poznać jego wizję i oczekiwania. Przygotowujemy wstępny koszt prac, rozwój projektu, zarys scenariusza.

02 OGRANIZACJA PRODUKCJI

Starannie planujemy i przygotowujemy wszystkie elementy potrzebne do powstania filmu: scenariusz, plan realizacji, obsada.

03 REALIZACJA

Jest to najciekawszy etap tworzenia filmu, teledysku, spotu reklamowego czy klipu. Nagrywamy. Realizujemy wszystkie założenia powstałe w czasie preprodukcji.

04 POSTPRODUKCJA

Formujemy materiał filmowy, dbamy o każdy jego szczegół i dodajemy „smaczku”. Wówczas nasi specjaliści dokonują obróbki: przycięć, ulepszeń, stosują efekty wizualne i dźwiękowe. Finalne opracowanie filmu przekazujemy w formacie gotowym do emisji.

KONTAKT

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zadzwoń lub napisz przez formularz do biuro@blazesound.pl

JACEK DZIEMIDOWICZ

+48 509 943 790