Blaze w pracy
|

ZA CO DOKŁADNIE PŁACISZ – DLACZEGO DOBRE FILMY SPORO KOSZTUJĄ?

REALIZACJA FILMU TO NIE TYLKO CZAS NA PLANIE.

Przed tym, co dzieje się w Twojej obecności podejmowane są początkowe działania, bez których video by się nie obeszło.

Ważne jest zapoznanie się ideą – żeby zrobić sensowne nagranie, trzeba wiedzieć, co pokazać i jak do tego podejść. Po rozmowie wstępnej – briefie – ekipa wie, jaki temat zgłębić. Burze mózgów to początek tego, jak najlepiej uchwycić produkt/usługę. 

W końcu, reklam pojawia się coraz więcej, więc, żeby wymyślić coś niebanalnego trzeba na to czasu, a czas to pieniądz.

Warto wspomnieć, że ekipy filmowe, bardzo często mają już swoje doświadczenie, lata nauki, dobry sprzęt. I tak, jak każdy z Nas pragnie poczuć, że docenia się jego prace, tak samo ekipy filmowe trzeba sprawiedliwie wynagrodzić. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, najlepszą opcją będzie zaufanie jednej konkretnej grupie realizatorskiej – jeżeli poznacie się wzajemnie praca będzie przebiegała szybciej, solidniej i efektywniej. A dobre relacje działają w obie strony. Może nawet dostaniesz zniżkę!

Sprzęt

Pamiętaj, że ekipa cały czas się rozwija i pracuje na coraz lepszym sprzęcie, przez, co Twój film wygląda genialnie. Żałujesz na film? Szkodzisz tylko sobie. 

Postprodukcja

Po wykonanym zleceniu, kiedy klient często myśli, że już współpraca dobiegła końca, zabawa dopiero się zaczyna. Nagrania, wszystkie zebrane ujęcia trafiają do montażu i kolorowania. Ten etap również jest czasochłonny. Często niestety padają tutaj komentarze „Na kiedy będzie, na jutro?”. Otóż nie – nie wiesz, co się wydarzy. Może tak być, że montażysta weźmie film na warsztat tego samego wieczoru, ale równie dobrze może tak się nie stać. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Daj czas, a Twoje video na pewno na tym skorzysta. O tym procesie piszemy tutaj.

W BLAZE VIDEO trzymamy określone standardy dlatego nie robimy filmów poniżej pewnego minimum logistycznego, większy budżet to więcej czasu na produkcję – jeśli zależy Ci na tym by uzyskać efekt WOW planuj kampanię reklamową z wyprzedzeniem. 

KONTAKT

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zadzwoń lub napisz przez formularz do biuro@blazesound.pl

JACEK DZIEMIDOWICZ

+48 509 943 790

Podobne wpisy