O nas

DLACZEGO WŁAŚNIE BLAZE VIDEO?

Jesteśmy grupą aktywnie działających osób pasjonujących się produkcją filmową.

Nasza ekipa filmowa cechuje się wysokim zaangażowaniem, niezwykłą kreatywnością oraz otwartością na wszelakie pomysły. Świadczą o tym wysokie oceny w Google Maps.

Naszą misją jest budzenie pożądanych emocji w odbiorcach naszych filmów. Nasze cele to każdorazowa realizacja wizji, doskonalenie umiejętności artystycznych, wyrażanie siebie i promowanie indywidualności. Cele osiągamy poprzez tworzenie, stały rozwój naszych pasji i kontrolę artystyczną.

Wysoki potencjał BLAZE VIDEO wynika z działania na wielu płaszczyznach. Zrzeszamy profesjonalistów z różnych specjalizacji. Jesteśmy w stanie zapewnić spójną i kompleksową pomoc w rozwoju firm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Dlaczego właśnie Blaze Video
Jacek Dziemidowicz

Założycielem firmy jest Jacek Dziemidowicz.

Już w czasie edukacji w szkole średniej w centrum Białegostoku prowadził swoje studio nagraniowe „Proforma”.

Po zdaniu matury, uczył się zaocznie w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. W momencie zdobycia dyplomu na powyższej uczelni zamknął swoje studio i zaczął pracować w profesjonalnym studiu nagrań „WeM Studio” przy realizacji nagrań.

Kolejnym krokiem było rozpoczęcie nauki na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Następnie rozpoczął pracę w ośrodku TVP3 Białystok jako operator i realizator dźwięku. Kolejnym krokiem była praca w Operze i Filharmonii Podlaskiej jako realizator dźwięku live.

Obecnie od czterech lat prowadzi Agencję Kreatywną BLAZE VIDEO

KONTAKT

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zadzwoń lub napisz przez formularz do biuro@blazesound.pl

JACEK DZIEMIDOWICZ

+48 509 943 790